Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Yozgat TSO Başkanı Taylan ALAKOÇ, Kurum Müdürleri İle Görüştü

Bu haber 14 Aralık 2017 - 8:01 'de eklendi ve 1121 kez görüntülendi.
Yozgat TSO Başkanı Taylan ALAKOÇ, Kurum Müdürleri İle Görüştü

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Taylan ALAKOÇ ile Yozgat Ticaret İl Müdürü İbrahim AKTAŞ, Bilim Teknoloji Müdürü Mualla TAŞKESEN, TSE Yozgat İl Müdürü Muhsin YILMAZ ve Yozgat TSO Genel Sekreteri Ziya SAYDAM’ın katılımı ile istişare ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Taylan ALAKOÇ ile Yozgat Ticaret İl Müdürü İbrahim AKTAŞ, Bilim Teknoloji Müdürü Mualla TAŞKESEN, TSE Yozgat İl Müdürü Muhsin YILMAZ ve Yozgat TSO Genel Sekreteri Ziya SAYDAM’ın katılımı ile istişare ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda, Oda üyelerinin diğer kurumlardan almış olduğu hizmetler, yeni çıkan yönetmelikler ve uygulama esasları hakkında bilgiler paylaşıldı. Ayrıca Yozgat TSO’nun 2018 yılında gerçekleşmesi planlanan faaliyetler hakkında da görüşüldü.

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Taylan ALAKOÇ, “Oda olarak üyelerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve gerekli konularda onları doğru yönlendirebilmek adına paydaşımız olan diğer kurumlarla da sık sık istişare toplantıları yapıyoruz. Burada öncelikli amacımız üyelerimizin hiçbir bürokratik engele takılmadan, her türlü iş ve işlemi gerektiği şekilde sonuçlandırmasını sağlamaktır. Müdürlerimiz vermiş olduğu hizmetler hakkında bilgiler verdiler. Bizlerde 2017 yılı içerisinde yaptıklarımızı ve 2018 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız faaliyetlerimiz hakkında bilgiler verdik’ dedi. Toplantı sonrası katılımlarından dolayı kurum müdürlerine teşekkür ederek memnuniyetini belirtti.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA