Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Taylan ALAKOÇ, Dijital Ehliyet Hizmetimiz Hepimize Hayırlı Olsun

Bu haber 08 Ocak 2018 - 10:04 'de eklendi ve 1166 kez görüntülendi.
Taylan ALAKOÇ, Dijital Ehliyet Hizmetimiz Hepimize Hayırlı Olsun

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Taylan ALAKOÇ ve Başkan Vekili Bekir TUFAN, TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette, Oda olarak gerçekleşmiş ve ilerleyen dönemde gerçekleşmesi planlanan faaliyetler hakkında bilgiler aktarıldı. Ayrıca T.C. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü’nün, ulusal otoritenin yetkisi altına giren bazı teknik iş ve işlemleri yerine getirmek üzere TOBB’u görevlendirmesi kapsamında sayısal takoğraf için dijital ehliyet hizmetini Oda bünyesinde verebilmek için TOBB Başkanı HISARCIKLIOĞLU’na taleplerini ilettiler. TOBB Başkanı HISARCIKLIOĞLU, Yozgat TSO’nun her zaman destekçisiyiz. Az zamanda birçok faaliyet gerçekleştirdiler. Her zaman bizlere yeni projelerle elleri dolu geldiler. TOBB olarak Başkanlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda gereken her türlü hizmet ve desteği kendilerine sağlayacağını belirterek ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade etti. Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ALAKOÇ, “Hemşerilerimizin başka illere bağımlılığını azaltmaya yönelik yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledik. Odamız 2018 yılı Şubat ayından itibaren Sayısal Takograf olarak da bilinen cihazlarda kullanılan Dijital Ehliyet verme hizmetine başlayacak. Daha öncesinde Sivas, Kayseri, Çorum ya da Ankara’ya gitmek durumunda kalan vatandaşlarımız, artık Yozgat TSO aracılığıyla bu hizmetten yararlanabilecek. Amacımız Yozgatlı hemşerilerimizin ticari faaliyetlerinde kullanacağı tüm hizmetleri şehir dışına gitmeden halletmesini sağlamak. Odamız tarafından verilecek olan Dijital Ehliyet Hizmeti 3 farklı kart tipiyle gerçekleştirilecek. Sürücü, Şirket ve Servis Kartları. Dijital Ehliyet Hizmetimiz hepimize hayırlı olsun diyor, TOBB Başkanımız M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na teşekkür ediyorum" dedi.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA