Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

ALAKOÇ, Bayrak Asmaya Davet Etti

Bu haber 23 Ocak 2018 - 8:00 'de eklendi ve 1256 kez görüntülendi.
ALAKOÇ, Bayrak Asmaya Davet Etti

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) tarafından, hudut güvenliği ve bölgede istikrarı sağlamak amacıyla Suriye'nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde, "PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını, bunların baskı ve zulmünden kurtarmak üzere" başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Taylan ALAKOÇ şu değerlendirmelerde bulundu:

ALAKOÇ, "Türkiye uluslararası kurallardan doğan hakkını kullanmıştır. Türk iş alemi olarak devletimizin aldığı bu kararın sonuna kadar arkasındayız. Türkiye, güneyinde bir terör koridoruna izin vermeyeceğini günlerden beri söylüyordu. Nitekim Türk Silahlı Kuvvetlerimiz operasyona başladı. Türkiye uluslararası kurallardan doğan hakkını kullanmıştır. Bizler Türk iş alemi olarak devletimizin aldığı bu kararın sonuna kadar arkasındayız. Türkiye'nin güvenliği söz konusu olduğunda, gerisi ve sonuçları yalnızca teferruattır. Mehmetçiğimizin, sonuna kadar haklı olduğumuz bu operasyonu başarıyla tamamlayacağından en küçük bir şüphemiz yok. Askerlerimizin kayıp vermeden zafer haberleriyle dönmesini bütün kalbimle diliyorum. Türk milleti her zaman olduğu gibi söz konusu vatan olduğunda yek yürek olmuştur. Tüm esnafımızın ve halkımızın, işyerleri ve evlerine TÜRK BAYRAĞI asmaya davet ediyorum” ifadesinde bulundu.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA