Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Genel Başkan Ahmet Yılmaz ve Yönetimi Zoru Başardı

Bu haber 29 Ocak 2018 - 12:11 'de eklendi ve 1484 kez görüntülendi.
Genel Başkan Ahmet Yılmaz ve Yönetimi Zoru Başardı

İstanbul Yozgatlılar Federasyonu tarafından büyük emeklerle yaptırılan Kültür evi ve Öğrenci Yurdu büyük katılımla açıldı.

Yapılan açılışa; Maliye Eski Bakanı Lütfullah Kayalar, MHP İstanbul Milletvekili hemşerimiz Ekmelettin İhsanoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Yozgatlı olan Hurşit Yıldırım, Yozgat Belediye Başkanımız Kazım Arslan, Yozgat Vali Yardımcısı Salih Altun, Yozgat MHP il Başkanı Ethem Sedef, Fatih Belediye Başkan Yardımcısı, İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Önal, Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Yozgatlı olan Av. Harun Muş, Yenifakılı Belediye Başkanı Yalçın Karadavut, İyi Parti Kurucu Kurulu Üyesi Yozgatlı olan hemşerimiz Av. Meral Alemdar, AK Parti, CHP, MHP, BBP, İyi Parti İstanbul İl temsilcileri, Ankara Demokrat Dernekler Federasyon Başkanı İbrahim Çetin, Yozgat Vakfı Başkanı Durak Turan Düz, Yardım yapan Çamlıca ve Kale Grubu yöneticileri, Hayırsever hemşerilerimizin büyük bir kısmı, Kocaeli, Tekirdağ, Çerkezköy, Bursa, Ankara’dan gelen dernek Başkan ve temsilcileri, Federasyona bağlı dernek başkan ve yöneticileri, Federasyon Delegeleri, Basın mensupları ve Federasyon Yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra İstanbul’un çeşitli semtlerinde yaşayan Yozgatlılar katıldı. Maddi ve manevi verdikleri destekten dolayı hayırseverlere teşekkür eden Ahmet Yılmaz, “Kısa zamanda ulaşılması hayal denilen yurdumuzun resmi açılışını da yaptık. Paylaşarak ve birlik olarak büyüyeceğimizin bilincinde olarak şunu belirtmek istiyorum. Tüm derneklerimiz ve hemşerilerimiz toplantılarını, özel günlerini, kutlamalarını, taziyelerini yurdumuz da yapabilir. Buranın adı biz birlikteysek yurt olabilir ama, biz birlikte olursak birbirimize ve memleketimize faydalı olabiliriz” dedi. Konuşmaların ardından okunan dua sonrası protokol üyeleri tarafından Yozgatlılar Federasyonu Kültür evi ve Öğrenci Yurdu’nun açılış kurdelesi kesilerek kültür evi ve öğrenci yurdu gezildi.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA