Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

BOZOK KEFALET ÜYELERİNDEN ŞENOL AYAROĞLU’NA TAM DESTEK

Bu haber 04 Şubat 2018 - 10:39 'de eklendi ve 1445 kez görüntülendi.
BOZOK KEFALET ÜYELERİNDEN ŞENOL AYAROĞLU’NA TAM DESTEK

Bozok Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi ikinci olağan genel kurulunu Milletvekili Yusuf Başer, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün, Ak Parti İl Başkanı Celal Köse, İlçe Başkanı İskender Nazlı, bazı oda ve STK başkanlarının katılımıyla gerçekleşti

Bozok Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi ikinci olağan genel kurulunu Milletvekili Yusuf Başer, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün, Ak Parti İl Başkanı Celal Köse, İlçe Başkanı İskender Nazlı, bazı oda ve STK başkanlarının katılımıyla Yozgat Belediyesi’ne ait Kültür Merkezi salonunda gerçekleşti. Rakipsiz olarak seçime giren ve kullanılan oy’ların tamamını alarak güven tazeleyen Ayaroğlu, konuşmasında kuruldukları günden bu güne destekleyen AK Parti Yozgat Milletvekili ve TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir Akgül’e teşekkürlerini iletti. Şenol AYAROĞLU, “Bundan sonra da esnafımızın abisi Sayın Vekilimiz TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir Akgül’ün de destekleri ile esnafın yanında olmaya devam edeceğiz. Bizlere güvenen ve tam destek veren Esnafımızın sorunlarını çözmek, kredi desteğini kesintisiz olarak sağlamak  için elimizden geleni yapacağız” diyerek herkese teşekkür etti.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA