Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Yozgatlı Araç Sahipleri Buna İnanamayacak!

Kısa zaman önce Yozgat merkez Atatürk yolu üzeri Royal Siti altında faaliyete giren Z4 OTO firması otomobillerde oluşan güneş yanıkları ve çizikleri hiçbir boya maddesi kullanmadan özel teknoloji kimyasal bir ürün ile gidermeye başladı. Aracını teslim alan insanlar ise araçlarını tanıyamadı.

Bu biyografi 13 Şubat 2018 - 10:55 'de eklendi ve 11.293 kez görüntülendi.
Yozgatlı Araç Sahipleri Buna İnanamayacak!
Amerika'dan sonra ilk kez ülkemizde faaliyete başlayan RestorFX firmasının Yozgat Yetkili ürün ve hizmet bayisi faaliyete başladı. Bir çok otomobil sahibinin merakla beklediği hizmeti artık başka illere gitmeden Yozgat'tan alabilecek. Firma Yetkilisi Mustafa ÇELİKBAŞLI, "RestorFX uygulaması uzun araştırmalar ve son teknolojiyle ortaya çıkmış, kimyasal bir uygulama yöntemidir. Bu yöntemle, boya katmanına derinlemesine inilir, hasarları kalıcı olarak yok edilir ve araç boyası ilk günkü parlaklığına kavuşturulur. Üstelik bu uygulama eğitimli, sertifikalı bir ekiple ve kısa bir zamanda yapılır. Böylelikle hem aracınız ilk günkü estetiğine döner hem de kaybetmiş olduğu değeri yeniden kazanır. RestorFX, araç boyası hasar giderme ve restorasyon endüstrisine büyük bir yenilik getirdi. Bu yenilik; sihirli bir şekilde zamanı geri almak ve araç boyasını ilk günkü kalitesine ve parlaklığına döndürmek. Bir aracın boyası zamanla eskir, yıpranır ve solar. Bunun sonucunda araç yaşından daha eski görünebilir ve değeri düşer. RestorFX devrimsel bir teknolojiyle çizik, leke, kuş dışkısı, reçine, UV ışınları, oksidasyon gibi hasarları ortadan kaldırıp, boyayı ilk günkü parlaklığına, pürüzsüzlüğüne kavuşturuyor.  Aracınız, kısa zamanda ve kolay uygulanan yöntemlerle yenileniyor. Şaşırtıcı Parlaklık kazanan aracınız, az maliyet ve kolay yöntemlerle boya yüzeyini fabrikadan çıkmış bir kaliteye, canlılığa ve şaşırtıcı parlaklığa kavuşuyor. Bu sistemde Pasta-cila, polisaj gibi bilindik yöntemlerle karşılaştırılamaz bir teknoloji ve gerçekçiliğe sahiptir. Bilinen diğer klasik uygulamalar geçici çözümler sunar ve boyayı ilk günkü kalitesine ulaştıramaz. Geleneksel ürünler gerçek boya hasarını gidermek için etkili olmaz. Bizim işimiz, boya hasarı sorunlarının temeline iner ve güçlü çözümler sağlamaktır. RestorFX Boya Restorasyon Sistemi, gelişmiş boya kimyasal restorasyonu ve boya koruyucu ürünler içerir. Bu sistem araç boyasını leke ve çiziklerden arındırıp, göz alıcı bir parlaklık sağlar. RestorFX uygulaması tamamlandığında aracınızın boya kalitesi tam anlamıyla ilk günkü ışıltısına geri döner. 13 yıllık sürede her türlü iklim ve hava şartlarında yapılan testler sonucunda sunduğumuz ürün ve hizmet özel teknolojisiyle memnuniyet ve çözüm garantisi vermiştir" dedi. Müşterilerini randevu ile kabul eden firma yeni açılmasına rağmen yoğun talep alıyor. Araç sahipleri araçlarını teslim ettikten 24 saat sonra teslim alıyor. Teslim aldıkları araçlarını tanıyamayan otomobil severler, hem görsel olarak hemde maddi anlamda büyük bir külfetten kurtuluyorlar. Firma Yetkilisi Mustafa ÇELİKBAŞLI, "inanılması güç bir iş yapıyoruz. Araç sahiplerinin tabiriyle, Mucize Yaratıyoruz. Bilgi almak isteten tüm araç sahipleri direk şahsıma 0538 711 44 44  nolu telefondan ulaşabilirler" dedi.          
%100
DİĞER BİYOGRAFİLER
100%
SON DAKİKA