Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Gece Gündüz Demeden 5563 Muayene 143 Ameliyat

Bu haber 20 Şubat 2018 - 6:49 'de eklendi ve 1345 kez görüntülendi.
Gece Gündüz Demeden 5563 Muayene 143 Ameliyat

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Aziz Ahmet SUREL ve beraberinde TADD (Tüm Afrika’nın Dostları Derneği) ekibi Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle Etiyopya’da sağlık organizasyonuna katıldı.

TADD (Tüm Afrika’nın Dostları Derneği), Şubat 2015’te Afrika ülkeleri ile Türkiye arasında eğitim, sağlık ve ekonomi alanlarında işbirliğini artırmak, yardımlarda bulunmak ve Türkiye’de Afrika farkındalığını oluşturmak maksadıyla İstanbul’da kurulmuştu. Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Aziz Ahmet SUREL ve beraberindeki TADD ekibi Sağlık Bakanlığı’mızın desteğiyle Etiyopya’da kısıtlı imkânlara rağmen gece gündüz demeden kısa bir sürede 5563 muayene 143 ameliyat gerçekleştirdi. Bu sağlık organizasyonunda Afrikalı kardeşlerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha göstererek, ülkemizi ve insanımızın yardımseverliğini en iyi şekilde temsil ettiler.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA