Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Bozok Üniversitesi Her Fırsatı Değerlendiriyor

Bu haber 22 Şubat 2018 - 9:04 'de eklendi ve 1192 kez görüntülendi.
Bozok Üniversitesi Her Fırsatı Değerlendiriyor

Şehrin gelişmesi ve tanıtımı açısından büyük önemli role sahip olan Bozok Üniversitesi, her fırsattı değerlendirerek yurt genelinde tanıtımlarını sürdürüyor. 

Bozok Üniversitesi, “Yüksek Öğretim Günleri”  kapsamında Adana Çukurova Üniversitesi, Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen eğitim fuarına katıldı. Üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencilerine yönelik düzenlenen eğitim fuarına öğretmen ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. 27 devlet ve vakıf üniversitesinin tanıtım standlarının yer aldığı fuarı, 152 liseden 15 bine yakın lise son sınıf öğrencisi ziyaret etti. Bozok Üniversitesi tanıtım temsilcileri tarafından öğrenci, öğrenci velileri ve rehber öğretmenlere Bozok Üniversitesi fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulları, kontenjanlar, sosyal ve fiziki imkânlar hakkında bilgi verilerek üniversitemizin tanıtım materyalleri dağıttı.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA