Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

AK Partiden TSO'ya Ziyaret

Bu haber 06 Mart 2018 - 15:30 'de eklendi ve 1607 kez görüntülendi.
AK Partiden TSO'ya Ziyaret

Yozgat AK Parti İl Başkanı Celal Köse ve beraberinde gelen parti yöneticileri ile Odamız Başkanı Taylan Alakoç’u makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Yozgat’ın ekonomik durumu ve halen yürütülmekte olan yatırım çalışmaları değerlendirildi. AK Pati Yozgat İl Başkanı Celal KÖSE, “Yozgat ekonomisinin gücü Yozgatlı ticaret erbaplarımız ve işadamlarımızdır. Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası da bu birliktelikten güç alarak il geneli hizmet veren en önemli sivil toplum kuruluşların başında gelmektedir. Odamızın çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Bizlerin de ortak amacı hizmet etmek hizmet edenlere yardımcı olmaktır” diyerek teşekkürlerini iletti. Yozgat TSO Başkanı Taylan ALAKOÇ, “AK Parti İl başkanımız Celal KÖSE beyin ticaretin içinden geldiğinden dolayı ilimizin çok şanslı. Hem başarılı bir işadamı hem de sosyal sorumluluklarının farkında olan aktif bir siyaset adamı. Bizlerin ortak paydası, ilimizin gelişmesi ve ekonomik anlamda güçlenmesidir. Kendilerinin bizlere yapmış olduğu bu anlamlı ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA