Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Sağlık Çalışanlarına AK Ziyaret

Bu haber 15 Mart 2018 - 11:13 'de eklendi ve 1301 kez görüntülendi.
Sağlık Çalışanlarına AK Ziyaret

AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse, beraberinde Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal ve Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek ile birlikte görev başındaki doktorları ziyaret etti.

Doktorlara karanfil takdiminde bulunan AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse ve Partililer, hekimlerin gününü kutladı. Doktorların fedakarca görev yaparak, insanın en önemlisi ve kıymetlisi sağlığının koruyucusu ve kollayıcısı olduğunu dile getiren Köse, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' anlayışını benimseyen hükümetimiz, her bir bireyini ayrı ayrı değerli gördüğü insanımızın sağlığını her şeyin üstünde tutmaya devam etmektedir. Bu bağlamda da sağlık alanında dev yatırımlar ve yenilikler ile sağlıkta devrim yapılan bir dönemi tüm Türkiye’de olduğu gibi Yozgat’ımızda da açık bir şekilde görmekteyiz. Teknolojinin ve buna paralel olarak bilimin hızla ilerlemesi ile birlikte tıp alanında da her geçen gün insanlık tarihi adına büyük gelişmeler yaşanmakta, çok değerli kazanımlar elde edilmektedir. Türkiye’miz için gurur vesilesi olan doktorlarımız, son yıllarda tıp alanında tüm dünyaya örnek olan büyük başarılara imza atmışlardır. AK Parti İl Teşkilatı olarak; dünyada ki en kutsal ve merkezinde insan hayatı olması sebebi ile icrası en zor olan meslekleri yapan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın, tüm hastanelerimiz, sağlık ocaklarımız ve gecesini gündüzüne katarak zaman, mekan dinlemeden görev yapan tüm sağlık çalışanlarımızın ve geleceğin hekimleri olacak tıp fakültesi öğrencilerimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz" dedi.  

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA