Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Çanakkale Ruhu Yaşatılacak

Bu haber 16 Mart 2018 - 17:38 'de eklendi ve 1333 kez görüntülendi.
Çanakkale Ruhu Yaşatılacak

Yozgat Özel Solmazlar Kreşinden 17 Mart’ta Novada Alışveriş Merkezinde Çanakkale Zaferi Şehitleri Anma Etkinliği gerçekleştirecek.

Konuyla ilgili Yozgat Özel Solmazlar Kreşi Müdür Gülşen SOLMAZ, “Şehitlerimizin bizlere miras bıraktığı bu cennet vatana sahip çıkmak, şüphesiz başta gençlerimiz olmak üzere hepimizin en önemli vazifesidir. Bu, dün Çanakkale'de bugün Afrin'de olur. Emanete sahip çıkmak için elimizden geleni yapacağımıza hiç kimsenin şüphesi olmasın. Tüm Şehitlerimizin ruhları şad olsun. Vatanımızın hangi şartlar altında kurtarıldığını minik çocuklarımıza anlatmak için bu programı planladık. Çünkü bu günün çocukları yarınların liderleri olacak. Bu kapsamda 17 Mart Cumartesi günü Novada AVM’de yapacağımız Geleneksel Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma programımıza tüm halımız davet ediyorum” dedi. Program detayları hakkında bilgiler veren Gülşen Solmaz, “Çok özel görsellerle Çanakkale ruhunu yansıtmaya çalıştığımız ziyaret köşemiz olacak. Ayrıca, öğrencilerimizin hazırlamış olduğu asker rondu çalışması ile halkımıza gösterilecek. Çanakkale savaşında askerlerimizin cephe de yediği menü olan; üzüm hoşafı, buğday çorbası ve buğday ekmeği tüm katılımcılarımıza ikram edilecek” ifadesinde bulundu.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA