Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

TSO'da Seçmenler Askıya Çıktı

Bu haber 20 Mart 2018 - 17:44 'de eklendi ve 1351 kez görüntülendi.
TSO'da Seçmenler Askıya Çıktı

Ticaret ve Sanayi Odası’nın 7 Nisan Cumartesi günü saat 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacak olan seçimlerde oy kullanacakların listesini bugün askıya çıkarttı.

Yozgat Merkez İlçe Seçim Kurulu Ticaret ve Sanayi Odası’nın 7 Nisan Cumartesi günü saat 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacak olan seçimleride oy kullanacakların listesini bugün askıya çıkarttı. 22 Mart günü saat 17:00’ye kadar ilan edilecek listelerde isimleri bulunan ilgililerle ilgili yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Oy kullanacak üyelerin listeleri tetkik ederek isimlerinin ya da unvanlarının yanlış yazılmış, yazılmamış veya seçme ve seçilme hakkına haiz olduğu halde listelere geçmemiş olduklarına dair kendileri ya da kendi firmaları ile ilgili hususlara listelerin asılı olduğu günler içerisinde, belgeleri ile birlikte TSO Başkanlığımıza itiraz edebileceklerdir. Listelerin kesinleşmesine müteakip, seçilecek meslek komitesi ve meclis asıl ve yedek üye sayıları, oy pusulalarının şekli ve diğer hususlar ayrıca Oda binasında ilan olunacaktır” belirtilmiştir.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA