Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Yılın İşadamı: ERKAN DOĞAN Oldu

Bu haber 24 Mart 2018 - 22:27 'de eklendi ve 1834 kez görüntülendi.
Yılın İşadamı: ERKAN DOĞAN Oldu

Yılın bürokratı, sanayicisi, girişimcisi gibi dallarda ödüller veren Ahab-ı kehf derneği yılın iş adamı olarak hemşerimiz Erkan Doğan’ı seçti.

Her yıl yaptıkları organizasyonlarla Kahramanmaraş'ta ve Ankara'da ses getiren Ahab-ı kehf Derneği bu yıla da bir yenisini ekledi. Yılın bürokratı, sanayicisi, girişimcisi gibi dallarda ödüller veren Ahab-ı kehf derneği yılın iş adamı olarak hemşerimiz Erkan Doğan’ı seçti. Ankara Metropolitan otelde düzenlenen törene is, bürokrat ve sanat camiasından yoğun katilim oldu. Yılın is adamı ödülüne layık görülen Hemşerimiz Erkan Doğan’da bu organizasyonda ödülünü Yargıtay Genel Sekreter Yrd. Ömür Yılmaz’ın elinden aldı. Kendisine verilen ödül için kısa bir teşekkür konuşması yapan Doğan, ”Böyle bir organizasyonda, böylesine kıymetli insanlarla bir arada olmak bana gurur verdi. Aldığım ödülü memleketim Yozgat adına alıyor verdiğiniz değer içinde hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA