Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Başkan Taylan ALAKOÇ, Seçimler Ferah Bir Ortamda Gerçekleşecek

Bu haber 29 Mart 2018 - 7:01 'de eklendi ve 1342 kez görüntülendi.
Başkan Taylan ALAKOÇ, Seçimler Ferah Bir Ortamda Gerçekleşecek

Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Taylan Alakoç, 7 Nisan Cumartesi günü yapılacak olan oda seçimlerinin Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Salonunda yapılacağını söyledi.

TSO Başkanı Taylan Alakoç, yaptığı açıklamada daha önceleri yapılan Oda Başkanlığı seçimlerinin Oda da yapıldığını ve odanın mevcut durumu itibariyle üyelerinin sıkıntı yaşadığını belirterek, 7 Nisan’da yapılacak oda seçimini geniş, ferah bir ortamda gerçekleşmesi için Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Salonunda yapacaklarını ifade etti. Başkan Taylan Alakoç, 7 Nisan’da yapılacak seçimde güven tazelediği takdirde Yozgat’a hizmet etmek için canla başla çalışacaklarını belirterek, “Yozgat’ımız gelişmekte olan bir şehir. Devletimiz tarafından yapılan ve yapımı devam eden çok büyük yatırımlar var. Hızlı tren ve havaalanı projesi ulaşım sorununu ortadan kaldıracak ve yatırımcıların şehrimize gelmesi açısından büyük önem arz edecek. Bizlerde ülkemizdeki kurumsal firmaları yatırım yapmaları için ilimize davet ettiğimizde elimiz daha güçlenmiş olacaktır” dedi. SİYASİLERİMİZ VE İL YÖNETİCİLERİMİZLE BİRLİKTE YATIRIMCILARI ŞEHRİMİZE GETİRECEĞİZ Siyasiler ve il yöneticileri ile birlikte yatırımcıları Yozgat’a getireceklerini vurgulayan Başkan Taylan Alakoç, “Yozgat’ımızın durumunu bir işadamı olarak en iyi bilenlerden birisiyim. Bu anlamda şehrimizin kalkınması ve gelişmesi için yatırıma ve istihdama ihtiyacı var. Bu anlamda her şeyi devletimizden beklemeyi de doğru bulmuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’da yaptığı bir konuşma da çok çalışmalıyız, bize ayak uyduramayan kusura bakmasın o makamı işgal edemez diye mesajlar verdi. Bu sadece kurumlarımız, bürokratlarımız için değil özel ve diğer sektörler içinde geçerlidir. Başarı sağlamak istiyorsak bulunduğumuz makamların hakkını vererek bunu sağlamalıyız. Kısa bir süre önce başkanlık görevini devraldım. Bu kısa süre içerisinde önemli projeler hazırladık. Ülkemizde marka olmuş önemli ve kurumsal firmalarla görüşmelerimiz devam ediyor. Bu firmalardan 3’ü yatırım konusunda önümüzdeki günlerde şehrimize gelerek fizibilite çalışmalarına başlayacak. Ayrıca şoförlerimizin en büyük sıkıntı çektiği takograf dijital ehliyet almak için Çorum, Kayseri gibi illere giderek sorun yaşıyorlardı biz bu sorununu ortadan kaldırdık. Yozgat’ımızın önemli ve güçlü isimleri bugün devletimizde söz sahibi konumdadır. Sayın Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ, ilimiz için büyük bir kazanç ve fırsattır bunu iyi değerlendirmek gerekir. Aynı şekilde TESKOMB Başkanı Milletvekilimiz Abdulkadir Akgül, yine Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal, Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız, il başkanlarımız, STK’larımızla birlikte hareket ederek şehrimizi hak ettiği noktalara getirmek daha kolay olacak. Bunu hep birlikte başaracağımıza yürekten inanıyorum” ifadesinde bulundu.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA