Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Maharetli Miniklerden Etkileyici Performans

Bu haber 15 Mayıs 2018 - 10:58 'de eklendi ve 1801 kez görüntülendi.
Maharetli Miniklerden Etkileyici Performans

Özel Solmaz Minkler Kreşi öğrencileri sundukları renkli gösteriler ve eğlence programıyla beğeni topladı.

İl Kültür Müdürlüğü salonunda yapılan etkinliğe Vali Kemal Yurtnaç, Hanımefendi, İl Kültür Müdürü Metin Halıcı, veliler ve davetliler katıldı.
Programda bir konuşma yapan Yozgat Özel Solmaz Minikler Kreşi sahibi Gülşen Solmaz “Etkinliklerimizde yanımızda olan Valimiz Kemal Yurtnaç ve değerli eşleri Dilek Hanımefendiye, günlerdir yavrularımızın çalışmalarına emek gösteren fedakar öğretmenlerimize ve desteğini hep hissettiren Velilerimize, katılım sağlayan tüm arkadaşlarımıza dostlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum” diye konuştu.
Daha sonra konuşan Vali Kemal Yurtnaç ise, çocukların bir milletin geleceği, her şeyi olduğunu belirterek, “Önceki gün üniversitemizde mezuniyet programı bugünde miniklerimizin hayata atılması var. Eğitim hayat boyu devam ediyor. Eğitim doğduğunuz andan öldüğünüz ana kadar bir şeyler edinirsiniz. Bizim çocuklarımıza başlangıçta verilen eğitimler taşa kazınan bilgiler oldu” dedi.
Miniklerin ülkesi, ailesi ve hepimiz için değerli bireyler olduğunu belirten Vali Yurtnaç, “Onlardan beklentimiz var. Bu ülkenin yücelmesi ailelerin onlarla gurur duyması ile alakalı. Anne babalar sizinle sadece onunla gurur duyacak değiller. Siz onların evlatları olduğunuz için bizler sizinle gurur duyuyoruz. Bunu da onları aşılamak lazım. Her zaman onların yanında olacağız” diye konuştu.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA