Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Mehti ULUSOY, Odanın Görevi Yalnızca Aidat Ödetip Evrak Vermek Değildir

Bu haber 23 Mayıs 2018 - 16:05 'de eklendi ve 1599 kez görüntülendi.
Mehti ULUSOY, Odanın Görevi Yalnızca Aidat Ödetip Evrak Vermek Değildir

Yozgat Elektrikçiler Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası (YEESOB) Başkanlığı yeni yönetim kurulu göreve gelmenin ardından Üyelerine verdiği vaatlerden ilkini gerçekleştirdi.

Oda hizmetleri, Oda faaliyetleri ve Odaya kayıtlı olan esnafların daha etkin tanıtılması amacıyla www.yeesob.com internet sitesini hizmete açtılar. Konuya ilişkin bilgiler paylaşan Oda Başkanı Mehti ULUSOY, “Meslek Odamıza ilişkin faaliyetlerimizi, üyelerimize yönelik güncel gelişmeler ve faydalanabileceği destekler konusunda daha etkin bir şekilde haberdar edebilmek için kurumsal bir yapıya geçiş yapıyoruz. Bunlardan ilki üyelerimize söz verdiğimiz gibi web sitesi kurmakla başladık. Kısa bir zaman içerisinde de fiziksel mekanımızı Odamız üyelerine daha etkin hizmet verebileceğimiz bir alana taşımak olacak. Odamıza Kalite Yönetim Sistemini kuracağız. Bu sistemle yaptığımız ve yapacağımız her şey planlanmış ve üye menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılacak. Eskiden olduğu gibi aidat öde evrak al mantığı olmayacak. Oda üyelerinin sorumluluğu aidatlarını düzenli olarak ödemek. Bu kanunla açık. Oda Yönetiminin de görevi üyenin ihtiyacı olan faaliyetleri planlayarak onlara sunmaktır. Bizlerde her türlü imkandan üyelerimizi sonuna kadar faydalandırmayı hedefliyoruz. Ayrıca Ramazan ayı sonrası Odamız üyelerine çifte bayram yaptıracak faaliyetler gerçekleştireceğiz” dedi.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA