Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Yüz Güldüren Kartla İlki Gerçekleştirdi

Bu haber 03 Temmuz 2018 - 8:40 'de eklendi ve 1458 kez görüntülendi.
Yüz Güldüren Kartla İlki Gerçekleştirdi

Yozgat Elektrikçiler Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası üyeleri artık birçok ürün ve hizmeti satın alırken Oda üyesi olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar. Oda yönetiminin kısa bir süredir yaptığı istişare toplantıları ilk meyvesini vererek “Üye Avantaj Kart” uygulaması başlatıldı.

Konuya ilişkin bilgiler veren YEESOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehti ULUSOY, “Daha önce de dediğimiz gibi Odanın görevi evrak verip para almak değildir. Bu cümlemizin üzerine başta şahsım, yönetim ve denetim kurulu üyelerimiz, genel sekreterimiz ve kurumsal danışmanımızla yoğun bir çalışma dönemine girdik. Yaptığımız istişare toplantıları sonucunda Oda üyelerimizin günlük hayatta tükettiği ve ihtiyaç duyduğu bazı ürün ve hizmetlere yönelik protokoller gerçekleştirdik. Öncelikli olarak tüm oda üyelerimize kurumsal bir kimlik kartı çıkarttık. Bu kartla Odamıza kayıtlı üyelerimiz protokol yaptığımız; Restoran ve hazır yemek firmalarında %10 ile %20, Akaryakıt’ta %5 (Dizel ve Benzin), Konaklamada %15 ile %20, Termal turizm %20, Eğitim alanında %10 ile %25, Sağlık alanında %10 ile %30, Çiçek ve süsleme ve organizasyonda %15, Matbaa işlerinde %15, kişisel bakımda %10 ile %15, Her tülü gıda ve temizlik maddelerinde %10 ve erkek hazır giyimde %15 olarak indirimden faydalanacaklar. Yaptığımız anlaşmalar sadece Yozgat ile sınırlı kalmayıp üyelerimizin ve ailelerinin faydalanabileceği her türlü anlaşmayı zaman içerisinde de arttırmayı planlıyoruz. Oda tarihinde ilk kez üyelerimiz üye olmanın haklı gururunu alış veriş yaparken yaşayacak. Maksadımız odamıza ödedikleri aidatların karşılığını fazlasıyla onları hizmet ederek geri kazandırmak. Ayrıca ulusal firmalar yerine ilimizde çalışan ve çalıştığını ilimizde harcayan esnafımıza da bu faaliyetimizle destek olmuş olduk” ifadesinde bulundu. Yakın zamanda üyelerin mesleki ve kişisel anlamda gelişmelerinde katkı sağlayacak eğitim programları, kamu kurum ve kuruluşlarında karşılaştıkları engelleri azaltma, teknik işlerde gerek fiyat gerekse hizmetlere belli standartlar gelmesi için çalışmalar yapacağından bahseden Mehti ULUSOY, görev süresi boyunca üyelerine var gücüyle hizmet edeceğinin altını çizdi.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA