Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

MHP Milletvekili Ethem Sedef Mazbatasını Aldı

Bu haber 06 Temmuz 2018 - 13:44 'de eklendi ve 1341 kez görüntülendi.
MHP Milletvekili Ethem Sedef Mazbatasını Aldı

MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, beraberinde partili üyelerininde katılımı ile Yozgat İl Seçim Kuruluna giderek Milletvekilliği Mazbatasını aldı.

Milletvekili Ethem Sedef, İl Seçim Kurulu Başkanı Yozgat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turgay Çolak’ın makamına geçerek bir süre sohbet etti. Daha sonra mazbatasını alan Sedef, çıkışta basına yaptığı açıklamada, Yozgat’a hizmet için çalışacağını söyledi. Milletvekili Ethem Sedef, “Bugün mazbatamızı aldık. Bu Yozgat’ın mazbatasıdır. Yozgat bu mazbatayı bize kazandırdı ve verdi. Bunların emanetini yerine getireceğiz. Yozgat hizmete ihtiyacı olan bir şehrimiz. Bizler, Yozgat’ı çok seviyoruz ve Yozgat için çalışacağız. Bugünden itibaren parti rozetimizle milletvekilliği yeminini ettikten sonra Yozgat milletvekilliği rozetimizi takıp Yozgat halkının arkasında ve destekçisi olacağız. Yozgat’a gelecek bütün hizmetlerde partilerle, STK’lar ile bir araya gelmede hiç sıkıntımız olmayacak. 4 milletvekili ile eğer Yozgat için birlikte bir şey yapmamız gerekiyor ise onlarda bu taşın altına ellerini koyacaklarsa parti rozetlerini bir kenara bırakıp onlarla da çalışırız. Yozgat’ın bütün dertlerini ve sıkıntılarını biliyoruz. İnşallah bu sıkıntı ve dertleri de elbirliği ile tüm Yozgat olarak asarız. Yozgat ve partim için hazırım” dedi. Milletvekili Ethem Sedef’e mazbata töreninde MHP İl Başkanı Ferhat Altan, Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, Kadın Kolları İl Başkanı Gülseren Sarıoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Ümit Şahbaz, Nuri Kahraman ve partili üyeler de eşlik etti.

Etiketler :
%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA