Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

İşadamlarından Cumhurbaşkanı Yrd. Sayın Fuat OKTAY Beye Teşekkür

Bu haber 08 Nisan 2019 - 22:11 'de eklendi ve 1126 kez görüntülendi.
İşadamlarından Cumhurbaşkanı Yrd. Sayın Fuat OKTAY Beye Teşekkür

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY beyin öncülüğünde başlatılan “Yerelden Kalkınma Modeli” çalışmaları ilk meyvelerini vermeye başladı. Kısa süre içerisinde yaklaşık 4.5 Milyon TL ticaret hacmi sağlamış olan projenin sürdürülebilirliği ile ilgili teknik çalışmalar devam ediyor.

İlimizde üretimi yapılan ve pazar bulma konusunda sıkıntı yaşayan imalatçı firmaları desteklemek amacıyla Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY Beyin şahsen ilgilendiği proje Yozgatlı işadamlarına umut oldu. Yozgat’a yatırım gelmesi ve özel sektörün büyümesi için adımlar atıldı. Bu kapsamda Yozgat ilinde madeni yağ üretim tesisi kurularak “DOCH POWER” markası aldı altında gerek üstün teknoloji gerekse ekonomik ve yüzde yüz yerli üretim başladı. Araçların motor ömürlerini uzatan, kullanım ömrü uzun ve tüketici dostu motor yağları ilk olarak TÜYAP Automechanika İstanbul fuarında görücüye çıktı. Bu projenin Yozgat ekonomisi için paha biçilemeyecek bir değer olduğu konusunda hem fikir olan Yozgatlı işadamları Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY Beye şükranlarını ve teşekkürlerini dile getirdi.

Etiketler :
%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA