Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

Ticaret Borsası'ndan Giysi Yardımı

Bu haber 27 Eylül 2019 - 15:24 'de eklendi ve 154 kez görüntülendi.
Ticaret Borsası'ndan Giysi Yardımı

Ticaret Borsası tarafından il merkezinde bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere 40 bin Türk Lirası değerinde kaban yardımı yapıldı.

Yozgat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erkekli ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencilerine verilmek üzere alınan kabanları, daha önceden belirlenen okulların okul müdürlerine teslim ederek öğrencilere ulaşmasını sağladı. Konuya ilişkin açıklama yapan Erkekli ; “Borsamız her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel hale getirmiş olduğu ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik yardımlarını sürdürüyor. Bugün de 800 adet kışlık kaban çocuklarımızı soğuktan bir nebze olsun korumak amacıyla Borsamız tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere okullara ulaştırıldı. Eğitim bizim için her şeyden önemlidir. Tüm öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA