Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

SON DAKİKA

Yozgat Esnaf Gazetesi
yozgateesnaf

MÜSİAD Yozgat İçin Çalışıyor

Bu haber 01 Ekim 2019 - 15:46 'de eklendi ve 1631 kez görüntülendi.
MÜSİAD Yozgat İçin Çalışıyor

MÜSİAD, Yozgat’ın yatırım alanlarına ilişkin çalışmalara destek veriyor. Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD), Yozgat’a yeni yatırımların sağlanması ve müteşebbislerin ilgisinin artması için çalışmalar yapıyor. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen istişare toplantısının ardından İstanbul’da bir dizi görüşmeler yapılırken, yatırım alanlarına ilişkin çalışmalar hız kazandı.

MÜSİAD Türkiye genelinde yürüttüğü istişare toplantılarına Yozgat’a devam etti. MÜSİAD Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli ve Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Abalı’nın de katıldığı toplantıda Yozgat’ın yatırım alanları ve fırsatları konuşuldu. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda ileriye dönük yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü. Yozgat’ın yatırım konusunda fırsatlar şehri olduğunun aktarıldığı toplantıda bir çok alandaki potansiyeller konuşuldu. MÜSİAD Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli; MÜSİAD Yerel Komitesi’nin 2019-2020 yılları çalışma programı çerçevesinde, şubelere genel merkez faaliyetlerini aktarmak, tazelenme süreci hakkında bilgilendirme yapmak, yereldeki bölge ve iller arası iletişim, işbirliği ve diyalogları artırmak amacıyla istişare toplantılarını düzenlediklerini belirterek toplantının tüm şubelere hayır getirmesini diledi. MÜSİAD Yozgat İl Temsilcisi Emre Karataş, yeni dönemde gerçekleştirecekleri projelerle ilgili istişareler yaparak, üyelerin fikirlerini aldı. İş dünyasının sıkıntılarının da konuşulduğu toplantıda, Başkan Karataş: “Bizler üyelerimizin ve iş dünyasının sıkıntılarına çözüm üretmek için buradayız. Sıkıntılara dair raporlarımızı üst mercilerle ve bürokrasiyle paylaşarak çözüm arıyoruz” dedi. YATIRIM ALANLARI TANITILACAK MÜSİAD İl Temsilcisi Karataş, Yozgat’ın bir çok alanda fırsatlar şehri olduğuna değinerek, MÜSİAD genel merkez kanalıyla Yozgat’ı tanıtacaklarını ifade etti. MÜSİAD toplantılarına geniş katılım sağlayacaklarına vurgu yapan Karataş, İstanbul’da yatırım toplantısı yaptıklarını vurguladı. Yozgat’ın avantaj ve dezavantajları konusunda fikir alışverişlerinin yapıldığını aktaran Karataş, Yozgat’ın bir çok alanda cazibesinin bulunduğunu kaydetti.

%100
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
100%
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA